1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 24 kwietnia 2024 r.

Inne pasje studentek i studentów naszego instytutu!

🥋 Geodezja i Kartografia na Mistrzostwach Polski w Karate!

🌎 W dniach 12 i 13 kwietnia na hali sportowej Politechniki Białostockiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate! W całym turnieju uczestniczyło ponad 160 zawodników i zawodniczek z 38 uczelni z całego kraju. Rywalizowano w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych.

🔥 Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu reprezentowali studenci drugiego roku Geodezji i Kartografii: Klaudia Bezler – Kumite (bezpośrednia walka z przeciwnikiem) oraz Cyprian Święch – Kata (forma ruchowa oceniana głównie pod względem technicznym). W ostatecznym rozrachunku dostali się do ćwierćfinałów gdzie musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

❤ Serdecznie im gratulujemy zdobytych miejsc i udziału w turnieju oraz życzymy samych dalszych sukcesów na polu sportowym jak i naukowym! ⭐

GFJO8167
IMG_E6981