1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 11 marca 2024 r.

„Studia z Przyszłością 2024” dla HMiK’u!

Miło nam poinformować, że kierunek studiów HYDROLOGIA, METEOROLOGIA I KLIMATOLOGIA (studia inżynierskie) otrzymał Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością 2024” w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”. Organizatorami Programu są Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencja Kreatywna PRC.

Konkurs „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków / programów studiów na polskich uczelniach. Do Konkursu mogą być zgłaszane kierunki studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich (o profilu ogólnoakademickim lub praktycznym), a także studia podyplomowe, szkoły doktorskie i specjalności prowadzone w polskich szkołach wyższych wszystkich typów.

Wyróżnienie odebrał Przewodniczący Rady Programowej kierunku Hydrologia, meteorologia i klimatologia prof. UAM dr hab. Arkadiusz M. Tomczyk.

1-HMiK (1)